• rozwiń

Tajlandia oczami polskiej rodziny

Tajlandia oczami polskiej rodziny Odtwórz: Tajlandia oczami polskiej rodziny
Foto: "Pokaż nam świat" - Anna Ciepielak | Video: Tajlandia oczami polskiej rodziny

Anna i Zuzanna Ciepielak to wolontariuszki programu AFS, które przyjęły w swoim domu na roczną wymianę Tajkę o imieniu Korapin (w Polsce nazywana polskim imieniem "Natalka"). - Informację o tym, że będziemy ją gościć dostaliśmy tuż po tym, jak kupiliśmy bilety więc skontaktowaliśmy się  mailowo i przez Skypa - przyznały podróżniczki, które z rodzicami odbyły wakacyjną podróż do tego odległego kraju. Tam polska rodzina poznała tajską kulturę, tradycję i obyczaje, które zostały im przybliżone właśnie przez rodzinę Korapin.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane