• rozwiń

Ponad 10 tysięcy kilometrów w dwa lata. Całą rodziną po Europie

Ponad 10 tysięcy w dwa lata. Rodziną po Europie Zachodniej Odtwórz: Ponad 10 tysięcy w dwa lata. Rodziną po Europie Zachodniej
Foto: zwiedzamkulinarnie.pl | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z podróży Anny i Roberta Siemińskich | Video: Ponad 10 tysięcy w dwa lata. Rodziną po Europie Zachodniej

- Przez dwa lata zwiedziliśmy Bałkany, basen Morza Śródziemnego i całą Europę Zachodnią - mówił Robert Siemiński, autor bloga Zwiedzamkulinarnie.pl. Podróżnicy całą rodziną w ostatnich kilkunastu miesiącach pokonali w sumie ponad 10 tys. km. - Gramy w różne gry, robimy postoje. Nasze dzieci są przyzwyczajone do podróżowania - wskazywała Anna Siemińska. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane