• rozwiń

Spała pod wulkanem, odkrywała Amerykę Środkową, czyli samotnie przez kontynent

Spała pod wulkanem, odkrywała Amerykę Środkową, czyli samotnie przez kontynent Odtwórz: Spała pod wulkanem, odkrywała Amerykę Środkową, czyli samotnie przez kontynent
Foto: Anita Demianowicz Foto: "Pokaż nam świat" - Anita Demianowicz | Video: Spała pod wulkanem, odkrywała Amerykę Środkową, czyli samotnie przez kontynent

- W samotnej podróży czasem towarzyszy nam strach, ale przy zachowaniu podstawowych zasad możemy czuć się bezpiecznie. W Ameryce Środkowej panuje tam kultura maczo i raz miałam nieprzyjemne spotkanie z trzema panami. Musiałam ratować się ucieczką - mówiła w cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS Anita Demianowicz, podróżniczka, która zwiedziła Amerykę Środkową.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane