• rozwiń

Pięć krajów w trzy miesiące. Wyjątkowa podróż poślubna

Pięć krajów w trzy miesiące. Wyjątkowa podróż poślubna Odtwórz: Pięć krajów w trzy miesiące. Wyjątkowa podróż poślubna
Foto: Aleksandra Domagała & Alexis Petrement | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z podróży do Ameryki Południowej | Video: Pięć krajów w trzy miesiące. Wyjątkowa podróż poślubna

Kolumbia, Peru, Boliwia, Argentyna i Brazylia - to te kraje podczas trzymiesięcznej podróży poślubnej odwiedziła wraz z mężem Aleksandra Domagała. - Zależało nam na tym, żeby trzy miesiące były jak najbardziej zróżnicowane, a Ameryka Południowa oferuje niesamowicie zróżnicowane krajobrazy - mówi gość cyklu "Pokaż nam świat". Aleksandra Domagała podczas swojej podróży wraz z mężem spała m.in. na drzewie w amazońskiej dżungli. - Jest się budzonym przez niesamowite odgłosy dżungli - opowiada.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane