• rozwiń

Snurkowanie, wspinaczka i robaki. Zakochać się w Tajlandii

Snurkowanie, wspinaczka i robaki. Zakochać się w Tajlandii Odtwórz: Snurkowanie, wspinaczka i robaki. Zakochać się w Tajlandii
Foto: Agnieszka Ziembińska | Video: TVN24 BiS Foto: Tajlandia oferuje wiele atrakcji | Video: Snurkowanie, wspinaczka i robaki. Zakochać się w Tajlandii

Snurkowanie w turkusowej wodzie, joga na plaży, wspinaczka o zachodzie słońca i robaki na obiad - takie atrakcje czekają na osoby odwiedzające Tajlandię. O zaletach tego azjatyckiego kraju opowiadała w cyklu "Pokaż nam świat" podróżniczka Agnieszka Ziembińska, autorka bloga o podróżach.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. "Pokaż nam świat" widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane