• rozwiń

Podróż sposobem na życie. Czasem warto się zgubić

Podróże sposobem na życie. Cykl Pokaż nam świat w TVN24 BiS Odtwórz: Podróże sposobem na życie. Cykl Pokaż nam świat w TVN24 BiS
Foto: pixababy.com / PublicDomain | Video: tvn24bis Foto: Cykl Pokaż nam Świat w TVN24 BiS. Na zdjęciu góry Sierra Nevada w Hiszpanii | Video: Podróże sposobem na życie. Cykl Pokaż nam świat w TVN24 BiS

- W podróży nie wolno za dużo planować. Trzeba postawić na spontaniczność. Warto znaleźć miejsca, których nie ma w przewodniku - mówi Tomasz Obarski. - Pewnego razu przez nawigację GPS zgubiliśmy się w górach Sierra Nevada w Hiszpanii. W przewodniku nic o nich nie było a okazało się, że widoki w tym miejscu są niezwykłe. Nie spodziewaliśmy się tego w Hiszpanii, a wyglądało to jak Wielki Kanion - wspominała Katarzyna Przybysz. Podróżnicy byli gośćmi w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane