• rozwiń

Laos bez tajemnic. Zobacz, jak zaplanować podróż

Laos bez tajemnic. Zobacz jak zaplanować podróż Odtwórz: Laos bez tajemnic. Zobacz jak zaplanować podróż
Foto: TVN24 BiS | Video: TVN24 BiS Foto: Podróż do Laosu to dużo zwiedzania przyrody | Video: Laos bez tajemnic. Zobacz jak zaplanować podróż

- Wszystko zaczęło się od zdjęcia, które dostałam kiedyś od kolegi. To były niesamowitej urody wodospady Kuang Si - mówi o powodach podróży do Laosu Magdalena Krychowska, podróżniczka. Jak wskazuje, "wszyscy mówią bardzo dobrze po angielsku, więc nie ma problemów z komunikacją". - Ludzie są przyjaźni, otwarci. To przyjemny kraj do odwiedzenia - podkreśla. Autorka bloga Okiemmaleny.pl przyznaje, że największe wrażenie zrobił na niej dwudniowy trekking w górach, w największym obszarze chronionym Namcha w Laosie. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane