• rozwiń

Autostopem po Omanie. Połowę kraju zajmuje pustynia

Autostopem po Omanie. "Połowa kraju to jest pustynia" Odtwórz: Autostopem po Omanie. "Połowa kraju to jest pustynia"
Foto: Archiwum gości programu "Pokaż nam świat" | Video: TVN24 BiS Foto: Festival w Amerat Park, Muscat w Omanie | Video: Autostopem po Omanie. "Połowa kraju to jest pustynia"

Choć - jak zaznaczył gość "Pokaż nam świat" Adam Wnuk - połowę terenu kraju zajmuje pustynia, to Oman nie rozczarowuje. - Znajdzie się wiele i dla tych, którzy lubią naturę, ponieważ jest i pustynia, i plaże z pięknym morzem, i są góry - opowiadała Joanna Wnuk. Zapewnia, że znajdzie się też także coś dla tych, którzy lubią architekturę, ponieważ w każdym mieście jest fort lub zamek i są piękne meczety. Podróżnicy podpowiadali także, jak sprostać kulturowym wymaganiom Omanu.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane