• rozwiń

Afryka widziana z górskich szczytów. Pomysł na niezwykłą podróż

Afryka widziana z górskich szczytów. Pomysł na niezwykłą podróż Odtwórz: Afryka widziana z górskich szczytów. Pomysł na niezwykłą podróż
Foto: www.szczytyafryki.pl Foto: Robert Gondek w Maroku | Video: Afryka widziana z górskich szczytów. Pomysł na niezwykłą podróż

- To jest projekt, który wymyśliłem na całe życie - mówił w TVN24 BiS Robert Gondek, podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki, który w wyjątkowy sposób zwiedza Czarny Ląd. Prowadzi projekt "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", mający na celu zdobycie najwyższych szczytów i miejsc w każdym afrykańskim kraju. Nam opowiadał o ostatniej wyprawie do Maroka, gdzie zdobył Dżabal Tubkal, najwyższy szczyt Afryki Północnej. Materiał z serii "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane