• rozwiń
  • WIG20 2319.10 -1.69%
  • WIG30 2669.43 -1.61%
  • WIG 60097.10 -1.44%
  • sWIG80 12009.31 -0.51%
  • mWIG40 4238.99 -0.95%

Ostatnia aktualizacja: 2019-03-22 17:15

Dostosuj

Największy w Europie morski basen przyciąga turystów na grecką wyspę

Gigantyczny kurort powstanie w Arabii Saudyjskiej Odtwórz: Gigantyczny kurort powstanie w Arabii Saudyjskiej
Gigantyczny kurort powstanie w Arabii Saudyjskiej "Źródło: TVN24 BiS"

Grecja jest numerem jeden, jeśli chodzi o miejsca na zagraniczne wyjazdy. Najbardziej oblegane są greckie wyspy, a wśród nich Mykonos, której atrakcyjność może wzrosnąć dzięki nowo otwartemu, największemu w Europie basenowi z morską wodą.

Mykonos szczególnie upodobali sobie zamożni goście i celebryci, dlatego największe atrakcje kierowane są właśnie do najbogatszych turystów. Tak też jest w przypadku kompleksu SantAnna, otworzonego w ubiegłym miesiącu.

Słony basen

Kąpielisko z morską woda o powierzchni ponad 67 m kw. jest częścią klubu SantAnna na plaży Paranga. Wstęp na basen jest bezpłatny, ale aby zarezerwować sobie miejsce do leżenia trzeba już zapłacić 20 euro. 

- Mykonos jest znane jako ukochane miejsce urlopowe turystów z zasobnym portfelem, ale my chcieliśmy trafić do większej liczby gości i zdywersyfikować grono podróżnych - przekonuje Dimitris Christoforidis, jeden z inwestorów klubu.

I choć firma deklaruje, że celem grupy jest stworzyć miejsce, gdzie będzie panowała luźna atmosfera, bardziej przystępne np. dla rodzin, to przygotowała także ofertę dla VIP-ów. Za 500 euro mogą oni zarezerwować sobie pływającą, prywatną "wyspę", której przysługuje własna kabina do przebrania.

SantAnna ma działać od marca do października.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane