• rozwiń

Kazali jej jeść tylko sałatę. Miss zrezygnowała z konkursu

Kazali jej jeść tylko sałatę. Miss zrezygnowała z konkursu
Foto: CNN Foto: Jonsdottir wycofała się z konkursu piękności w Las Vegas

Miss Islandii zrezygnowała z konkursu piękności w Las Vegas (Miss Universe), po tym jak usłyszała, że powinna… schudnąć. Organizatorzy imprezy – twierdzi – przekonywali ją, by lepiej zrezygnowała ze śniadań, na obiad jadła tylko sałatkę i piła dużo wody, aż do dnia konkursu.

Zgodnie z sugestią organizatorów konkursu piękności w USA, Arna Yr Jonsdottir powinna zrezygnować ze śniadań, na obiad jeść tylko sałatkę i pić dużo wody, aż do dnia konkursu.

Islandka tłumaczy, że od 10 lat trenuje gimnastykę oraz lekkoatletykę i dlatego ramiona ma nieco szersze niż inne kobiety.

Po wytycznych od organizatora Jonsdottir postanowiła zrezygnować z udziału w konkursie. Internauci stanęli za nią murem, pisząc m.in.: "bądź sobą, niech nikt nie dyktuje ci, jak masz wyglądać".

- Konkurs piękności to nie jest olimpiada ani konkurs chopinowski. Oceniany jest wygląd, a ciało jest narzędziem. Takie są standardy, dziewczyny muszą być bardzo szczupłe - tłumaczyła w TVN24 BiS Małgorzata Leitner, szefowa agencji z modelkami.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane