• rozwiń

Zaczarowana Afryka Zachodnia. "Ghańczycy wierzą w czary"

Zaczarowana Afryka Zachodnia. "Ghańczycy wierzą w czary" Odtwórz: Zaczarowana Afryka Zachodnia. "Ghańczycy wierzą w czary"
Foto: mateuszmatuszczak.pl | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z podróży do Ghany | Video: Zaczarowana Afryka Zachodnia. "Ghańczycy wierzą w czary"

Gościem cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS był Mateusz Matuszczak. Podróżnik opowiadał o wyprawie do Ghany. - Najprościej dotrzeć tam samolotem. Cena biletu jest porównywalna z kosztem podróży na inne kontynenty - wskazywał, jednocześnie podkreślając, że "Ghana jest krajem bezpiecznym". Wybierając się do tego kraju warto odwiedzić m.in. obozy dla wiedźm. - Aktualnie jest ich sześć. Ghańczycy wierzą w czary - opowiadał Mateusz Matuszczak.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane