• rozwiń

"Kolebka amerykańskiego wspinania". Niezwykła podróż do USA

"Kolebka amerykańskiego wspinania". Niezwykła podróż do USA Odtwórz: "Kolebka amerykańskiego wspinania". Niezwykła podróż do USA
Foto: Magdalena Nowak | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z podróży do Stanów Zjednoczonych | Video: "Kolebka amerykańskiego wspinania". Niezwykła podróż do USA

Gościem cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS była Magdalena Nowak, której pasją jest wspinaczka. Podróżniczka opowiadała o wyprawie do Parku Narodowego Yosemite. - Jest to kolebka amerykańskiego wspinania - wyjaśniła. - To miejsce przepiękne i mające ogromny potencjał jeżeli chodzi o wspinanie - mówiła.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane