• rozwiń

Zwiedzanie Macedonii. A gdyby tak trasami kulinarnymi?

Kulinarna podróż po Macedonii Odtwórz: Kulinarna podróż po Macedonii
Foto: Archiwum prywatne gościa programu "Pokaż nam Świat" Foto: Macedonię można zwiedzać trasami kulinarnymi | Video: Kulinarna podróż po Macedonii

- Jak spojrzymy na mapę, to Macedonia jest takim malutkim krajem wciśniętym gdzieś pomiędzy te bałkańskie państwa. Ale jest absolutnie przepiękna i można ją zwiedzać trasami kulinarnymi, trasami monasterów, trasami turystyki aktywnej - mówiła w „Pokaż nam świat” Justyna Mleczak, podróżniczka oraz pilotka wycieczek. Jej zdaniem kraj jest też ciekawy ze względu na zabytki historyczne - zarówno z okresu bizantyjskiego, jak i rzymskiego czy tureckiego.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane