• rozwiń
  • WIG20 2175.51 -0.40%
  • WIG30 2499.91 -0.37%
  • WIG 56317.39 -0.43%
  • sWIG80 11551.33 -0.61%
  • mWIG40 3874.83 -0.50%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

"Listy do M. 3" pobiły kolejny rekord. Ponad dwa miliony widzów w dwa tygodnie

"Wymyślamy to, co smutne, potem to dosładzamy". "Listy do M. 3" z najlepszym wynikiem Odtwórz: "Wymyślamy to, co smutne, potem to dosładzamy". "Listy do M. 3" z najlepszym wynikiem
"Wymyślamy to, co smutne, potem to dosładzamy". "Listy do M. 3" z najlepszym wynikiem "Źródło: tvn24"

"Listy do M. 3" w ciągu dwóch pierwszych tygodni od premiery zgromadziły ponad dwa miliony widzów. Tym samym trzecia część komedii romantycznej w klimacie świątecznym dołączyła do wąskiego grona krajowych produkcji, którym udała się ta sztuka.

Film po raz trzeci z rzędu znajduje się także na szczycie polskiego box office. To pojęcie, które w biznesie filmowym określa liczbę widzów lub dochód ze sprzedaży biletów na dany film. Obecny wynik produkcji to 2 100 654 widzów.

Kolejne rekordy

Najnowsza część komedii romantycznej przekroczyła frekwencyjny pułap dwóch milionów widzów po trzecim weekendzie na ekranach. Tym samym film dołączył do wąskiego grona krajowych produkcji, którym - na przestrzeni ostatniej dekady - udała się ta sztuka.

Były to tak wielkie przeboje jak obie wcześniejsze części "Listów do M", "Botoks", "Katyń", "Lejdis", film "Bogowie" oraz "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

"Listy do M. 3" zanotowały najlepszy wynik otwarcia w 2017 roku oraz drugie najlepsze otwarcie w historii polskiego kina w ostatnich 30 latach.

Gwiazdorska obsada

Film "Listy do M. 3" opowiada historię kilku osób, którym w Wigilię Bożego Narodzenia przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Na ekranie zobaczymy między innymi znanych z poprzednich części serii: Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska.

Film "Listy do M. 3" w reżyserii Tomasza Koneckiego powstał na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego.

Producentem filmu jest TVN.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane