• rozwiń

"Rekordy padają przy okazji". Polak walczy o prestiżową nagrodę

"Rekordy padają przy okazji". Polak walczy o prestiżową nagrodę Odtwórz: "Rekordy padają przy okazji". Polak walczy o prestiżową nagrodę
Foto: Krzysztof Starnawski | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z nurkowania w Albanii | Video: "Rekordy padają przy okazji". Polak walczy o prestiżową nagrodę

- Rekordy padają przy okazji. To co nas gna, to jest poznawanie świata takiego, którego nie możemy zobaczyć - mówił w TVN24 BiS Krzysztof Starnawski. Podróżnik odkrył, że Hranicka Propast jest najgłębszą zalaną jaskinią na świecie, ma co najmniej 404 metry głębokości. Trudne nurkowanie Krzysztofa Starnawskiego znalazło uznanie w oczach światowych ekspertów. Gość cyklu "Pokaż nam świat" jako jedyny Polak został bowiem nominowany do nagrody Adventurer of the Year organizowanej przez National Geographic Waszyngton. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane