• rozwiń

Sudan Południowy jakiego nie znamy. Tam priorytetami są krowa i rodzina

Sudan Południowy jakiego nie znamy. Tam priorytetami są krowa i rodzina Odtwórz: Sudan Południowy jakiego nie znamy. Tam priorytetami są krowa i rodzina
Foto: Phontour.pl | Video: TVN24 BiS Foto: Życie w Sudanie Płd. oczy się innym rytmem | Video: Sudan Południowy jakiego nie znamy. Tam priorytetami są krowa i rodzina

Gościem TVN24 BiS w cyklu "Pokaż nam świat" był Piotr Horzela, który spędził dwa lata na podróżowaniu i pracy w Sudanie Płd., nazywanym najmłodszym państwem świata. - Tam ludzie mają zupełnie inne priorytety, inne postrzeganie czasu i estetyki. Na co dzień żyją rodziną i relacjami z innymi ludzi. Więcej wydają na telefon niż jedzenie, bo tak lubią rozmawiać - opowiada. Jak dodaje chęć posiadania ogranicza się do krów, których liczba wyznacza status społeczny.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane