• rozwiń

Z plecakiem przez Chiny. "Pojechałem żeby zobaczyć lodowe miasto"

Z plecakiem przez Chiny. "Pojechałem żeby zobaczyć lodowe miasto" Odtwórz: Z plecakiem przez Chiny. "Pojechałem żeby zobaczyć lodowe miasto"
Foto: Pawłowski.cc | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcia Kazimierza Pawłowskiego z wizyty w Chinach | Video: Z plecakiem przez Chiny. "Pojechałem żeby zobaczyć lodowe miasto"

- Harbin jest niesamowitym miastem, pojechałem tam żeby zobaczyć lodowe miasto - mówił w TVN24 BiS o swojej zimowej podróży Kazimierz Pawłowski. - Co roku Chińczycy z wielkich lodowych bloków budują kościoły, meczety, zamki, pałace. To wszystko żyje - dodawał. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane