• rozwiń

"Spotkać tam człowieka nie jest łatwo". Odwiedź ten kraj

"Spotkać tam człowieka nie jest łatwo". Odwiedź ten kraj Odtwórz: "Spotkać tam człowieka nie jest łatwo". Odwiedź ten kraj
Foto: ljaguszka.blogspot.com | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z podróży Jolanty Siedleckiej | Video: "Spotkać tam człowieka nie jest łatwo". Odwiedź ten kraj

Gościem cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS była Jolanta Siedlecka. Podróżniczka odwiedziła Islandię i jak przyznaje,przebywając w tym kraju można mieć poczucie, że jest się na totalnym odludziu. - Spotkać tam człowieka nie jest łatwo - mówi. Na wyspie w Europie Północnej żyje bowiem zaledwie nieco ponad 320 tysięcy mieszkańców.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane