• rozwiń

Fascynująca podróż po Stanach Zjednoczonych

Fascynująca podróż po Stanach Zjednoczonych Odtwórz: Fascynująca podróż po Stanach Zjednoczonych
Foto: korpopirania.blogspot.com | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z podróży do Stanów Zjednoczonych | Video: Fascynująca podróż po Stanach Zjednoczonych

Gościem cyklu "Pokaż nam świat" była Joanna Włodarczyk, która opowiadała o podróży po Stanach Zjednoczonych. Jak mówiła, to nie tylko miasta znane z filmów, ale także piękne parki narodowe jak choćby Wielki Kanion, czy Dolina Pomników. - Są to niesamowite miejsca. Już podczas lotu samolotem możemy zobaczyć zmieniającą się non-stop przyrodę i otoczenie - podkreślała Włodarczyk.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane