• rozwiń

"Każdy znajdzie tu coś dla siebie". Zielony archipelag na skraju Afryki

"Każdy znajdzie tu coś dla siebie". Zielony archipelag na skraju Afryki Odtwórz: "Każdy znajdzie tu coś dla siebie". Zielony archipelag na skraju Afryki
Foto: kubawpodrozy.pl | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcia Jakuba Piekarza z podróży do Republiki Zielonego Przylądka | Video: "Każdy znajdzie tu coś dla siebie". Zielony archipelag na skraju Afryki

Różnorodność i uroda państwa - to, jak mówi Jakub Piekarz, powody, dla których wybrał się w podróż do Republiki Zielonego Przylądka. Jego zdaniem "każdy znajdzie tu coś dla siebie". - Republika Zielonego Przylądka słynie z owoców morza, które w takiej formie w Europie na pewno nie byłyby dostępne - dodaje. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane