• rozwiń

"Fantastycznie się nadaje dla początkujących podróżników". Odkrywamy Malezję

"Fantastycznie się nadaje dla początkujących podróżników". Odkrywamy Malezję Odtwórz: "Fantastycznie się nadaje dla początkujących podróżników". Odkrywamy Malezję
Foto: Shutterstock | Video: TVN24 BiS Foto: Bohey Dulang Island, Sabah, Malezja | Video: "Fantastycznie się nadaje dla początkujących podróżników". Odkrywamy Malezję

- Uważam, że jest to państwo, które fantastycznie się nadaje dla początkujących podróżników - tak podróżniczka, fotograf i autorka bloga hamaklife.com Dominika Sidorowicz w programie "Pokaż nam Świat" zachwalała uroki Malezji. - Według mnie jest to bardzo bezpieczny i cywilizowany kraj - argumentowała. Podróżniczka opowiadała o tym, co warto w Malezji zobaczyć, udzielała też praktycznych wskazówek - by dostać się do tego kraju trzeba uzyskać wizę, która jest trzymiesięczna i bezpłatna, a obcokrajowcy nie mogą tam wypożyczać skuterów.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane