• rozwiń

Mieszkając u stóp Kazbeku. "Gruzja pozwoliła mi połączyć pasję z pracą"

Mieszkając u stóp Kazbeku. "Gruzja pozwoliła mi połączyć pasję z pracą" Odtwórz: Mieszkając u stóp Kazbeku. "Gruzja pozwoliła mi połączyć pasję z pracą"
Foto: ewastachura.com | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z Gruzji | Video: Mieszkając u stóp Kazbeku. "Gruzja pozwoliła mi połączyć pasję z pracą"

- Kazbek i Gruzja zauroczyły mnie od razu i zdecydowałam się tam zostać - mówi Ewa Stachura. Jak mówi, Gruzja, w której mieszka od 1,5 roku pozwoliła połączyć pasję z pracą. - Wraz z gruzińskimi przyjaciółmi postanowiliśmy otworzyć agencję górską, która zajmuje się trekkingami - opowiada gość cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane