• rozwiń

Włoski playboy i gwiazdor sieci chwalił się bogactwem. Dopadli go wierzyciele

Włoski playboy i gwiazdor sieci chwalił się bogactwem. Dopadli go wierzyciele
Foto: instagram.com/gianlucavacchi Foto: Vacchi prowadzi luksusowe życie

Internet z dużym uśmiechem zareagował na informację, że część majątku włoskiego milionera i playboya Gianluki Vacchi’ego, który chwali się w mediach społecznościowych swoim luksusowym życiem, została zajęta za długi. "Znajdźmy mu pracę" - drwią bezlitośnie internauci i parodiują w sieci jego zdjęcia.

50-letni Vacchi to włoski milioner, który swoim bogactwem chwali się między innymi na Twitterze i  Instagramie. Na tej drugiej platformie zgromadził do tej pory imponującą liczbę 11 milionów obserwujących.

Aktywne życie

Na zdjęciach publikowanych w sieci widzimy go najczęściej półnagiego, w towarzystwie pięknych kobiet lub celebrytów. Chętnie eksponuje swoje umięśnione, pokryte tatuażami ciało i pokazuje jak ćwiczy na siłowni, pije kawę przy basenie, pływa na jachcie czy gra na didżejskiej konsoli.

Milioner spotyka się z Ariadną Gutierrez, byłą Miss Kolumbii, która w 2015 roku przez pomyłkę została ogłoszona Miss Universe.

Vacchi uruchomił własną markę odzieży i akcesoriów. Napisał też książkę zatytułowaną "#Enjoy", w której wyjaśnia dlaczego przeszedł na emeryturę po 20 latach pracy w rodzinnej firmie, aby skupić się na własnej osobie.

Co roku 5 milionów

Vacchi jest udziałowcem grupy IMA - firmy specjalizującej się w pakowaniu przemysłowym i farmacji. Przedsiębiorstwo prowadzą jego kuzyni i co roku wypłacają 50-latkowi około 5 mln euro w formie dywidendy.

Mimo tego Włoch wpadł w długi. Według włoskiej gazety "Quotidiano" jego zadłużenie wynosi około 10,5 mln euro. Na poczet długu wierzyciele zajęli już jacht, kilka willi i udziały w klubie golfowym Casalunga.

Internauci nie przepuścili takiej okazji i publikują w sieci jego przerobione zdjęcia. Założyli też na Facebooku stronę o nazwie "Znajdźmy Gianluce Vacchi’emu pracę".Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane