• rozwiń

Podróżowanie we dwoje, ale jednak osobno

Podróżowanie we dwoje, ale w różnym celu Odtwórz: Podróżowanie we dwoje, ale w różnym celu
Foto: tvn24bis Foto: Mariusz Stachowiak oraz Dorota Kamińska podróżują wspólnie, jednak mają różne style zwiedzania | Video: Podróżowanie we dwoje, ale w różnym celu

Fotograf Mariusz Stachowiak oraz pasjonatka kuchni Dorota Kamińska podróżują w tym samym kierunku, jednak mają dwa osobne cele. - Ja podróżuję dla ludzi z racji tego, że pasjonuję się fotografią - przyznał Mariusz. Z kolei Dorota podczas wyjazdów poszukuje nowych smaków, zaznaczając, że stawia głównie na lokalne kuchnie i omija sieciowe restauracje. Podróżnicy wspólnie zwiedzili już Kubę, Gambię, Jawę, Lombok, Bangkok oraz Kuala Lumpur.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane