• rozwiń

Nie wyrobiłeś się z projektem plaża? "Ten film jest doskonałym antidotum na te zmartwienia"

Nie wyrobiłeś się z projektem plaża? "Ten film jest doskonałym antidotum na te zmartwienia" Odtwórz: Nie wyrobiłeś się z projektem plaża? "Ten film jest doskonałym antidotum na te zmartwienia"
Foto: mat. prasowe | Video: TVN24 BiS Foto: Amy Schumer jako Renee Barrett | Video: Nie wyrobiłeś się z projektem plaża? "Ten film jest doskonałym antidotum na te zmartwienia"

Wybierasz się do kina? Jedną z propozycji jest amerykańska komedia "Jestem taka piękna". Zdaniem Eweliny Woźnicy, polski dystrybutor wprowadza film w idealnym momencie. - Przebojowa Amy Schumer pomaga wyzbyć się kompleksów i przypomina, że warto wierzyć w siebie. Jeżeli ktoś z naszych widzów nie wyrobił się z "projektem plaża" i nie udało się zrzucić kilku kilogramów, to myślę, że ten film jest doskonałym antidotum na te zmartwienia - powiedziała Woźnica. Innymi propozycjami są brytyjski dramat "Na głęboką wodę", a także francuska produkcja "Isabelle i mężczyźni". Nowości nie brakuje także w muzyce. Do sprzedaży trafił bowiem czwarty album grupy Florence and the Machine - "High as Hope".

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane