• rozwiń

Rowerem przez Afrykę. Niezwykła podróż poślubna

Rowerem przez Afrykę. Niezwykła podróż poślubna Odtwórz: Rowerem przez Afrykę. Niezwykła podróż poślubna
Foto: afryka2x2.blogspot.com | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcia z podróży do Afryki | Video: Rowerem przez Afrykę. Niezwykła podróż poślubna

- Chciałam do Afryki, mój mąż wymyślił, że to będzie rower - opowiadała o swojej podróży poślubnej w TVN24 BiS Elżbieta Wiejaczka. Podróżniczka wraz z mężem spędziła prawie 5 miesięcy w rowerowej podróży poślubnej po Czarnym Lądzie. Pokonali w sumie 7560 km. - Trochę poszliśmy na żywioł, dlatego, że byliśmy tylko na trzech przygotowawczych treningach - wskazywała Wiejaczka. Materiał z cyklu "Pokaż na świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane