• rozwiń

Kalabria na talerzu. Ta kobieta poznaje świat przez potrawy

Enogastronomia w Kalabrii. "Nie ma nic lepszego, niż poznać dany region poprzez potrawy" Odtwórz: Enogastronomia w Kalabrii. "Nie ma nic lepszego, niż poznać dany region poprzez potrawy"
Foto: Dominika Friedrich jest miłośniczką Kalabrii | Video: Enogastronomia w Kalabrii. "Nie ma nic lepszego, niż poznać dany region poprzez potrawy"

Kalabria przez lata pozostawała na uboczu - mówiła w programie "Pokaż nam świat" podróżniczka Dominika Friedrich. Gość TVN24 BiS promuje turystykę enogastronomiczną, czyli przeznaczoną dla prawdziwych smakoszy. Podróżniczka zaprezentowała w studiu TVN24BiS kilka charakterystycznych dla tego regionu specjałów.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane