• rozwiń

Kilkanaście wizyt w tym samym kraju. Prawdziwa miłość do Chorwacji

Kilkanaście wizyt w tym samym kraju? Prawdziwa miłość do Chorwacji Odtwórz: Kilkanaście wizyt w tym samym kraju? Prawdziwa miłość do Chorwacji
Foto: archiwum prywatne Foto: Chorwacja | Video: Kilkanaście wizyt w tym samym kraju? Prawdziwa miłość do Chorwacji

- Przed wyjazdem robimy plan, zaglądamy do przewodników, internetu, czytamy o punktach, które na pewno chcemy odwiedzić. Na miejscu te plany nam się nieco "rujnują", gdzieś błądzimy i odwiedzamy nowe tereny - mówią Agnieszka Kolasińska-Tyluś oraz Wojtek Tyluś, podróżnicy oraz autorzy bloga crolove.pl. Goście programu "Pokaż nam świat" są prawdziwymi miłośnikami tego kraju - Chorwację odwiedzili już kilkanaście razy.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane