• rozwiń

"Góry zawsze były moją pasją". Droga do zdobycia Korony Ziemi

"Góry zawsze były moją pasją". Droga do zdobycia Korony Ziemi Odtwórz: "Góry zawsze były moją pasją". Droga do zdobycia Korony Ziemi
Foto: bogumilaraulin.pl | Video: TVN24 BiS Foto: Bogumiła Raulin była gościem programu "Pokaż nam świat" | Video: "Góry zawsze były moją pasją". Droga do zdobycia Korony Ziemi

Wymyśliłam sobie kiedyś, że chciałabym zdobyć Koronę Ziemi. Z dziewięciu szczytów udało mi się dotąd stanąć na siedmiu - mówi Bogumiła Raulin, która od 2011 roku realizuje projekt "Siła marzeń - Korona Ziemi". Podróżniczce do zdobycia zostały dwa szczyty: Mount Everest i Masyw Vinsona. - Góry zawsze były moją pasją, tam się resetuję - dodała Raulin. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat".

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane