• rozwiń

"To miejsca na granicy zadeptania". Egzotyka oczami podróżnika

"To miejsca na granicy zadeptania". Egzotyka oczami podróżnika Odtwórz: "To miejsca na granicy zadeptania". Egzotyka oczami podróżnika
Foto: Wojciech Mycek | Video: TVN24 BiS Foto: Zdjęcie z podróży do Birmy | Video: "To miejsca na granicy zadeptania". Egzotyka oczami podróżnika

Gościem cyklu "Pokaż nam świat" był Wojciech Mycek. Jak mówił, wybrał kraje, które są "jeszcze czyste na głównych szlakach". Wśród nich znalazły się Birma, Kuba i Etiopia. Jego zdaniem są to miejsca "na granicy zadeptania".- Turystyka tam się rodzi i cała infrastruktura budzi się wokół tego - wskazywał podróżnik. - Niestety to ostatnie momenty, w których możemy znaleźć takie kraje - podkreślił Wojciech Mycek.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także od poniedziałku do piątku o 11.30 i 13.30 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane