• rozwiń

Mroźna i romantyczna podróż po Grenlandii

Mroźna, ale i romantyczna podróż po Grenlandii Odtwórz: Mroźna, ale i romantyczna podróż po Grenlandii
Foto: Archiwum prywatne gości programu "Pokaż nam Świat" Foto: Agnieszka i Marcin Lewandowscy zaręczyli się na Grenlandii | Video: Mroźna, ale i romantyczna podróż po Grenlandii

- Chcieliśmy odwiedzić miejsce niepopularne nawet w tym podróżniczym światku i Grenlandia była dla nas takim właśnie miejscem - przyznali w programie "Pokaż nam świat" Agnieszka i Marcin Lewandowscy, którzy przybyli do studia TVN24 BiS wraz z 3-miesięczną córką Klarą. Para odbyła podróż szlakiem Arctic Circle Trail, mierzącym łącznie 165 km długości. To właśnie ten zimny ląd Marcin wybrał jako miejsce oświadczyn. - Jestem chyba jedyną Polką , która otrzymała propozycję małżeństwa na Grenlandii - mówiła podróżniczka.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane