• rozwiń

Największa rzeka świata pokonana... na rowerach. Brawurowa wyprawa

Przemierzyli największą rzekę świata... na rowerach Odtwórz: Przemierzyli największą rzekę świata... na rowerach
Foto: BikingTheAmazonRiver.com | Video: TVN24 BiS Foto: Bracia przemierzyli Amazonkę na rowerach | Video: Przemierzyli największą rzekę świata... na rowerach

W cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS historia niezwykłej wyprawy dwóch braci Dawida Andresa i Huberta Kisińskiego, którzy przemierzyli Amazonkę… na rowerach. Ich podróż zakrawała na niemożliwe do zrealizowania szaleństwo, ale okazała się wspaniałą przygodą i cenną życiową lekcją. Dla jednego była spełnieniem marzeń, dla drugiego ostatnią szansą na ocalenie. W ciągu sześciu miesięcy bracia pokonali ponad osiem tysięcy kilometrów, przekroczyli dwie strefy klimatyczne i trzy strefy czasowe.

Zwiedzasz świat? A może mieszkasz za granicą? Ten gorący temat jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zdjęcia, filmy i relacje. Pokaż nam świat widziany z Twojej perspektywy. Mogą to być zarówno relacje z wydarzeń, jak i zdjęcia okolicy, w której się znajdujesz. Pokażemy je w naszym portalu, a także na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane