Przestaw meble, wymień żarówki, schowaj zdjęcia. Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży?

"Biznes dla Ludzi" cz.1 Odtwórz: "Biznes dla Ludzi" cz.1
Foto: TVN24 Biznes i Świat | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży? | Video: "Biznes dla Ludzi" cz.1

Przygotowując się do sprzedaży nieruchomości, warto zastanowić się co możemy zrobić, aby podnieść jej wartość i szybciej znaleźć kupca. Jednym ze sposobów jest tzw. home staging. O tym rozmawialiśmy w programie “Biznes dla Ludzi” w TVN24 Biznes i Świat.

Z definicji home staging to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, bądź wynajmu oraz podniesienie wartości mieszkania poprzez zmianę wyglądu. Porada z tego typu specjalistą kosztuje ok. 350 zł.

Różne zmiany

- Home stagerki to dziewczyny, które potrafią w piękny sposób, używając technik scenograficznych pokazać w mieszkaniach i domach na sprzedaż ich funkcjonalność i to jak potrafią być ładne - pokreśliła Maria Semczyszyn z Home Stagers Network Polska.

- Myślę, ze scenografia transakcyjna to jest dobre słowo. Nie wolno nam zapominać, że celem stylistów, którzy organizują wnętrza jest sprzedaż bądź wynajem - dodała.

Zmiany w mieszkaniu obejmują też mały remont, który będzie nadzorowany przez home stagera.

"Biznes dla Ludzi" w TVN24 Biznes i Świat od poniedziałku do piątku o 18.00

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.