Zamiast o Brexicie pisali o nogach. Burza na Wyspach Brytyjskich

Media o nogach May i Sturgeon Odtwórz: Media o nogach May i Sturgeon
Foto: WPA Pool/Getty Images | Video: TVN24 BiS Foto: To zdjęcie pojawiło się na okładce "Daily Mail" | Video: Media o nogach May i Sturgeon

Tuż przed uruchomieniem przez brytyjski rząd procedury Brexitu na Wyspach zawrzało. Powód? Okładka popularnego dziennika "Daily Mail", na której pojawiła się wielka fotografia premier Theresy May i pierwszej minister Szkocji Nicoli Sturgeon. Obie panie spotkały się w związku z zamiarem ogłoszenia przez Szkocję kolejnego referendum niepodległościowego. Burza wybuchła ponieważ gazeta nie zajmowała się kwestiami merytorycznymi rozmowy, lecz porównaniem, która z pań ma… zgrabniejsze nogi. Opinia publiczna uznała takie podejście za skandal. Materiał programu "24 Godziny".

Program "24 Godziny" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 21.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (4)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
sindanoriello
Daily Mail nadaje się tylko i wyłącznie, jako podkładka pod przesypywaną ziemię z kwiatów lub kociego żwirku z kuwety. Najgorszy brukowiec.
Nie pamiętam, żeby ktoś protestował, kiedy tors i inne części ciała premiera Kanady były pokazywane przez różne redakcje.
  • 2
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.