Słowa weneckiego burmistrza obiegły cały świat

Radykalna recepta burmistrza Wenecji na terroryzm. "Zastrzelimy każdego" Odtwórz: Radykalna recepta burmistrza Wenecji na terroryzm. "Zastrzelimy każdego"
Foto: tvn24 | Video: tvn24bis Foto: Radykalna recepta burmistrza Wenecji na terroryzm | Video: Radykalna recepta burmistrza Wenecji na terroryzm. "Zastrzelimy każdego"

- Jeśli będziesz biegał po Placu Świętego Marka i krzyczał Allah Akbar, zrobisz kilka kroków i cię zastrzelimy, dlatego że wzmocniliśmy środki bezpieczeństwa, a chcemy, by były jeszcze bardziej restrykcyjne. Musimy dać mieszkańcom poczucie, że jesteśmy tu i że reagujemy - te słowa Luigi Brugnaro obiegły cały świat. Burmistrz Wenecji nie ukrywa, że z radykalizmem chce walczyć radykalnie. I to już nie pierwszy raz, bo ten włoski polityk słynie z ostrego języka i wyrazistych poglądów. Wcześniej zapowiedział też, że idzie na wojnę z brakiem kultury i chuligaństwem, rozpoczął walkę z napływem turystów i kazał usunąć ze szkolnych bibliotek książki, które - jego zdaniem - zawierały wątki genderowe.

Program "24 godziny" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.