Raper zgubił dokumenty. Więc wylegitymował się okładką magazynu

Wylegitymował się okładką magazynu, bo zgubił portfel. Tak dostał się do samolotu Odtwórz: Wylegitymował się okładką magazynu, bo zgubił portfel. Tak dostał się do samolotu
Foto: Shutterstock | Video: TVN24 BiS Foto: G-Eazy wylegitymował się okładką magazynu | Video: Wylegitymował się okładką magazynu, bo zgubił portfel. Tak dostał się do samolotu

Raper występujący pod pseudonimem G-Eazy trafił niedawno na okładkę magazynu "XXL". Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wykorzystał ją jako dowód tożsamości, by dostać się na pokład samolotu lecącego z Miami do Los Angeles. Stało się to po tym, jak zgubił na lotnisku portfel z dokumentami. Co najważniejsze, jak poinformował sam G-Eazy, ten pomysł zadziałał. Materiał z programu "24 Godziny" w TVN24 BiS.

Amerykańskie media przypominają przy tym że na krajowych lotach w Stanach Zjednoczonych służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo proszą o identyfikację pasażerów poprzez paszport, prawo jazdy czy kartę stałego pobytu.

Ale funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Transportu mogą zastosować także inną formę potwierdzania tożsamości i wpuścić pasażera na pokład.

Tak stało się właśnie w tym przypadku.

Program "24 Godziny" od poniedziałku do piątku o godz. 21.00 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.