Obama nagrodził artystów. Jeden z nich chciał mu ściągnąć spodnie

Obama nagrodził zasłużonych dla kultury Odtwórz: Obama nagrodził zasłużonych dla kultury
Foto: EPA/SHAWN THEW | Video: TVN24 BiS Foto: Mel Brooks i Barack Obama | Video: Obama nagrodził zasłużonych dla kultury

Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama wręczył medale 24 artystom za zasługi dla kultury. Wśród uhonorowanych znalazł się m.in. Mel Brooks, twórca wielu znakomitych komedii takich jak "Płonące siodła", "Kosmiczne jaja" i "Robin Hood: faceci w rajtuzach". 90-latek pokazał, że poczucie humoru nigdy go nie opuszcza. Po odebraniu medalu próbował przyklęknąć, tak jakby właśnie otrzymał tytuł szlachecki. W rzeczywistości Brooks udawał, że ściąga spodnie amerykańskiemu przywódcy. Nie wszyscy wyróżnieni mogli pojawić się na uroczystości, zabrakło m.in. aktora Morgana Freemana. Prezydent USA nie pozostawił tego bez komentarza. - On niewątpliwie w tej chwili kolejny raz wciela się w rolę czarnoskórego prezydenta - powiedział Obama. - Nigdy nie pozwala mi zabłysnąć - dodał. Materiał programu "24 Godziny".

Program "24 Godziny" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 21.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.