"Ludzie giną, a ty uciekasz". Internetowy "twardziel" w ogniu krytyki

"Ludzie giną, a ty uciekasz". Gwiazda internetu w ogniu krytyki Odtwórz: "Ludzie giną, a ty uciekasz". Gwiazda internetu w ogniu krytyki
"Ludzie giną, a ty uciekasz". Gwiazda internetu w ogniu krytyki "Źródło: TVN24 BiS"

Gwiazda Instagrama Dan Bilzerian regularnie pokazuje się w otoczeniu pięknych kobiet i uzbrojony po zęby. Jego profil śledzą prawie 23 miliony ludzi. Gdy opublikował swoje własne nagranie, ukazujące, jak w panice ucieka z koncertu w Las Vegas, w czasie którego doszło do masakry, internauci nie szczędzili mu słów krytyki. Jeden z mocniejszych komentarzy pochodzi od amerykańskiego weterana wojennego, odznaczonego za zasługi w Afganistanie Medalem Honoru. Materiał z programu "24 Godziny".

W masakrze w Las Vegas w nocy w niedzielę (w poniedziałek czasu polskiego) zginęło co najmniej 59 osób, a ponad 500 odniosło poważne obrażenia.

Sprawca Stephen Paddock strzelał z 32. piętra hotelu Mandalay Bay, w pobliżu którego pod gołym niebem odbywał się koncert w ramach festiwalu muzyki country Route 91 Harvest, na który przyszło około 22 tysięcy osób. Ludzie uciekali w panice, wśród nich była również gwiazda Instagrama Dan Bilzerian, który umieścił w internecie nagranie z ucieczki.

Spotkało się to z krytyką, a jeden z mocniejszych komentarzy pochodzi od sierżanta Dakoty Meyera, amerykańskiego weterana wojennego, odznaczonego za zasługi w Afganistanie Medalem Honoru. "Ludzie giną, a ty uciekasz, nie pomagasz. I uważasz, że to jest warte nagrania. To jest obrzydliwe" - skomentował żołnierz.

Zaapelował też do młodych ludzi, żeby nie wierzyli w rzeczywistość kreowaną przez gwiazdy mediów społecznościowych, bo ich prawdziwa twarz może być zupełnie inna. Zachowanie Bilzeriana ma tego właśnie dowodzić.

Masakra w Las Vegas to najkrwawsza tego rodzaju tragedia w najnowszej historii USA.

Program "24 Godziny" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 21.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (3)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
kg1955
Krowa która dużo ryczy mało mleka daje.
  • 9
  • 3
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.