Chciała pozbyć się męża. Przypadkowo otruła kilkunastu członków rodziny

Chciała pozbyć się męża. Przypadkowo otruła kilkunastu członków rodziny
Foto: AP Foto: Aasia Bibi jest podejrzana o zabójstwo

Zgodnie z planem miała zginąć tylko jedna osoba, stało się jednak inaczej. Młoda Pakistanka Aasia Bibi, próbując uwolnić się od znienawidzonego męża, otruła przypadkowo kilkunastu członków swojej rodziny. Od trutki na szczury zmarło 17 osób, a 10 jest w stanie krytycznym. Materiał z programu "24 Godziny" w TVN24 BiS.

- Shahid był jej kochankiem, a ona chciała go poślubić. Przyniósł jej więc trutkę dla szczurów, kobieta miała podać ją mężowi, dodając substancję do mleka, którego on jednak nie wypił - wskazał Malik Owais Ahmed, komendant policji.

Zatrute mleko teściowa Aasii wykorzystała do przygotowania popularnego w Pakistanie napoju lassi. Podała to rodzinie. Od trutki na szczury zmarło 17 osób, a 10 jest w stanie krytycznym.

- Kiedy śledczy ustalili, że nie było to przypadkowe spożycie zatrutego jogurtu, a chodzi o próbę zabójstwa, policja zatrzymała kobietę i jej kochanka - dodał komendant policji.

Program "24 Godziny" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 21.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
garou
Tak to jest jak się durnoty robi i wyprawia córke na siłę za jakiegoś kolesia dla majątków....
  • 4
  • 1
  • zgłoś naruszenie
zamknij
peace_and_love
Niestety ale w Azji, a w szczególności Indie/Pakistan, to tego typu praktyki będą jeszcze trwały przez wiele pokoleń. System kastowy wiecznie żywy. Nawet w Pakistanie gdzie teoretycznie nie ma kastowości to jednak wpływ Indii ogromny.
  • 3
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.