• rozwiń
  • WIG20 2473.12 +0.20%
  • WIG30 2843.10 +0.14%
  • WIG 63591.36 -0.05%
  • sWIG80 14028.66 -0.01%
  • mWIG40 4818.72 -0.22%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 11:09

Dostosuj

Ułatwienie dla podróżujących koleją. Bilety kupisz w kiosku

Chińczycy zbudowali kolej w Kenii "Źródło: TVN24 BiS"

Przewozy Regionalne, właściciel marki Polregio, rozszerza sieć sprzedaży biletów na swoje pociągi o blisko 800 saloników prasowych - poinformowała spółka w czwartkowym komunikacie.

"Przewozy Regionalne, właściciel marki konsumenckiej Polregio, rozszerzyły współpracę z firmą Teroplan, właścicielem serwisu e-podróżnik.pl oraz z firmą Kolporter, właścicielem sieci saloników prasowych. To (...) wpłynęło na zwiększenie liczby stacjonarnych punktów sprzedaży biletów przewoźnika o blisko 800 lokalizacji" - napisano w komunikacie.

Element strategii

"Zwiększenie dostępności oferty Polregio to kluczowy element w strategii sprzedaży biletów przewoźnika. Saloniki Kolportera zlokalizowane są w centrach miast i miasteczek, co w radykalny sposób ułatwi korzystanie z naszych usług zwłaszcza tam, gdzie kas biletowych nie ma" – powiedziała cytowana w komunikacie Anna Lenarczyk, członek zarządu, dyrektor handlowy Przewozów Regionalnych.

Spółka Przewozy Regionalne, znajdująca się pod nadzorem właścicielskim Agencji Rozwoju Przemysłu, stale rozszerza możliwości skorzystania ze swoich usług. Poza tradycyjnymi kanałami sprzedaży biletów jak kasy biletowe, biletomaty i terminale obsługi pociągów, do tej pory przewoźnik wprowadził sprzedaż biletów poprzez stronę internetową polregio.pl i e-podróżnik.pl, platformę i aplikację mobilną KOLEO oraz aplikację mobilną SkyCash. Bilety na pociągi Polregio można kupić także w kasach wszystkich przewoźników kolejowych w Polsce.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane