Dzień Świętego Patryka

Zielona fontanna w Białym Domu Odtwórz: Zielona fontanna w Białym Domu
Źródło: TVN24 BiS

Zielona fontanna w Białym Domu

17.03 | 17 marca to Dzień Świętego Patryka. Na całym świecie Irlandczycy celebrują swojego patrona. Nieodłącznym elementem świętowania jest wszechobecny kolor zielony. Tego dnia wiele obiektów jest specjalnie podświetlonych. W Stanach Zjednoczonych kilkuletnią tradycją jest zabarwianie na zielono fontanny w ogrodach Białego Domu.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

Batalion NATO w Orzyszu

28.03 | Orzysz i okoliczne mazurskie miasteczka czekają na przyjazd wielonarodowej batalionowej grupy bojowej NATO, dowodzonej przez USA. Ich misją w Polsce jest rozmieszczenie zdolnej do walki grupy, która nie później niż 1 kwietnia będzie przygotowana do odstraszania wszelkich przeciwników, a jeśli będzie to konieczne, także do obrony Sojuszu. Żołnierze pojawią się jednak także w innych krajach bałtyckich

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.