Wideo dnia TVN24 BiŚ

Tak wyglądał Brytyjczyk 10 tysięcy lat temu Odtwórz: Tak wyglądał Brytyjczyk 10 tysięcy lat temu
Źródło: TVN24 BiS

Tak wyglądał Brytyjczyk 10 tysięcy lat temu

8.02 | Zaskakujące wyniki badań DNA najstarszych szczątków ludzkich znalezionych na terenie Wielkiej Brytanii. Okazało się, że żyjący w mezolicie (ponad 9 tysięcy lat temu) człowiek miał ciemną karnację, ale niebieskie oczy. Naukowcy mówią, że to niezwykle ważne dla badań nad przemieszczaniem się ludów w tym czasie. Szkielet Człowieka z Cheddar znaleziono w pobliży wsi Cheddar na początku XX wieku. Pierwsze badania genetyczne szkieletu zaczęto prowadzić ponad 20 lat temu.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Schetyna o 500 plus

07.04 | - Będziemy realizować projekt (500 plus - red.) żeby dotyczył każdego dziecka w rodzinie. To jest to, co obiecaliście i okłamaliście - mówił w piątek w Sejmie lider PO Grzegorz Schetyna uzasadniając wniosek o wotum nieufności dla rządu