Wideo dnia TVN24 BiŚ

Przemierzyli największą rzekę świata... na rowerach Odtwórz: Przemierzyli największą rzekę świata... na rowerach
Źródło: TVN24 BiS

Przemierzyli największą rzekę świata... na rowerach

17.03 | W cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS historia niezwykłej wyprawy dwóch braci Dawida Andresa i Huberta Kisińskiego, którzy przemierzyli Amazonkę… na rowerach. Ich podróż zakrawała na niemożliwe do zrealizowania szaleństwo, ale okazała się wspaniałą przygodą i cenną życiową lekcją. Dla jednego była spełnieniem marzeń, dla drugiego ostatnią szansą na ocalenie. W ciągu sześciu miesięcy bracia pokonali ponad osiem tysięcy kilometrów, przekroczyli dwie strefy klimatyczne i trzy strefy czasowe.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: TVN24 BiS

Marczuk o 500 plus: pierwsze wypłaty w okolicach maja

29.03 | - Nie jest wcale tak, że data złożenia wniosku determinuje datę wypłaty pieniędzy. Nawet jeśli rodzice złożą wiosek pod koniec czerwca, to mają gwarancję, że dostaną wyrównanie od kwietnia - mówił na antenie TVN24 BiS wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Bartosz Marczuk