Wideo tvn24bis.pl

Po tych uczelniach zarabia się najwięcej Odtwórz: Po tych uczelniach zarabia się najwięcej
Źródło: TVN24 BiS

Po tych uczelniach zarabia się najwięcej

21.03 | Edukacja to świetna inwestycja - potwierdzają to liczby. Mediany wynagrodzeń magistrów z blisko 30 uczelni są znacznie wyższe od mediany wynagrodzeń w Polsce. Oto przygotowany przez Sedlak&Sedlak ranking szkół wyższych, po których zarabia się najlepiej.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuter TV

Maraton w zwolnionym tempie

24.04 | W Los Angeles odbył się maraton w zwolnionym tempie i to z udziałem gwiazd "Słonecznego Patrolu". Trasa, jaką musieli pokonać uczestnicy, to 200 metrów. To element promocji filmu "Baywatch" opartego na kultowym serialu z lat 90-tych ubiegłego wieku. W jego czołówce, główni bohaterowie biegli przez fale w zwolnionym tempie. Choć nie przez wodę, a po asfalcie, do powtórzenia tego wyczynu chętnych w Mieście Aniołów nie brakowało.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.