3...2...1...

Obama żegna się z urzędem. Wygłosi pożegnalną mowę w Chicago Odtwórz: Obama żegna się z urzędem. Wygłosi pożegnalną mowę w Chicago

Obama żegna się z urzędem. Wygłosi pożegnalną mowę w Chicago

10.01 | Barack Obama wygłosi dziś swoją ostatnią, pożegnalną mowę wieńczącą jego trwającą 8 lat prezydenturę. W "Poranku na BiS" komentują to Michał Kamiński z ugrupowania Europejscy Demokraci oraz Artur Wróblewski, amerykanista z Uczelni Łazarskiego.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Amerykanie prezentują supernowoczesne myśliwce. Zobacz, co potrafią

28.04 | F-35 to obecnie najnowocześniejszy amerykański samolot bojowy. Maszyny są wyposażone w specjalny wentylator, który pozwala na pionowe lądowanie w niemal dowolnym terenie. Samolot jest zdolny m.in. do walki powietrznej, czy bombardowań. Więcej w materiale Łukasza Kijka.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: TVN24 BiS

Oto najmodniejszy kolor sezonu

28.04 | Najmodniejszy kolor sezonu to „millenijny róż” - takie doniesienia płyną prosto z Tygodnia Designu w Mediolanie. Ten kolor jest delikatny i ponoć wolny od płciowych konotacji. Pokazujemy kilka przykładów jego wykorzystania.

Amerykański gaz trafi do Polski

Źródło: Fakty po południu/Autor: Martyna Mućka

Przypłynie gaz z USA

Amerykański gaz przypłynie do Polski tankowcem. Do terminala w Świnoujściu dotrze na początku czerwca. Umowę podpisano z firmą z Teksasu. To na razie jednorazowy transport i nie zanosi się, by surowiec ze Stanów zastąpił ten z Rosji.