Wideo dnia TVN24 BiŚ

Na co wybrać się do kina? Sprawdź nasze propozycje Odtwórz: Na co wybrać się do kina? Sprawdź nasze propozycje
Źródło: TVN24 BiS

Na co wybrać się do kina? Sprawdź nasze propozycje

07.01 | Planujesz wybrać się do kina? Jedną z propozycji wartych uwagi może być film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". - Ogląda się go z ogromną przyjemnością i wielkim zainteresowaniem, bo dużo mówi o naszych czasach - ocenia Ewelina Woźnica z TVN24. Jak dodaje, warto również zwrócić uwagę na argentyńskiego kandydata do Oscara, czyli film "Honorowy obywatel" oraz polską komedię romantyczną "Po prostu przyjaźń"

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: TVN24 BiS

Marczuk o 500 plus: pierwsze wypłaty w okolicach maja

29.03 | - Nie jest wcale tak, że data złożenia wniosku determinuje datę wypłaty pieniędzy. Nawet jeśli rodzice złożą wiosek pod koniec czerwca, to mają gwarancję, że dostaną wyrównanie od kwietnia - mówił na antenie TVN24 BiS wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Bartosz Marczuk