3...2...1...

Morawiecki o zatrudnianiu w spółkach Skarbu Państwa Odtwórz: Morawiecki o zatrudnianiu w spółkach Skarbu Państwa
Źródło: TVN24 BiS

Morawiecki o zatrudnianiu w spółkach Skarbu Państwa

7.04 | Morawiecki o zatrudnianiu w spółkach Skarbu Państwa w "Faktach po Faktach"

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Polskie samoloty F-16 pomogą w wojnie z terrorystami

26.05 | Od sierpnia 2014 roku amerykańskie samoloty bombardują stanowiska tzw. Państwa Islamskiego na terytorium Syrii oraz Iraku. Teraz do walki dołączają się wszystkie państwa NATO, wśród nich Polska, która zadeklarowała możliwość zwiększenia udziału myśliwców F-16 w walce z terrorystami. Materiał Łukasza Kijka.

Wideo tvn24bis.pl

Zawody w cenie

27.05 Czy mamy rynek pracy "dla pracownika"? W których zawodach jest nadwyżka kandydatów, w których i brakuje? "Optymalną sytuacją w Barometrze zawodów jest stan, kiedy wszystkie zawody znajdują się w równowadze. Oznacza to rynek pracy zbalansowany pod kątem liczby ofert pracy i dostępności odpowiednio wykwalifikowanych pracowników" - czytamy w Barometrze Zawodów 2017. W raporcie możemy także przeczytać jakie są główne przyczyny niedoborów kadrowych, jest brak doświadczenia zawodowego u kandydatów, niewielka liczba kandydatów na rynku oraz nieatrakcyjne wynagrodzenie przez pracodawców.

6. edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Wejcherta

Źródło: TVN24 BiS

Prezes Polskiej Rady Biznesu Jacek Szwajcowski

22.05 | - 25 lat temu, kiedy powstawała Polska Rada Biznesu nie byliśmy jeszcze częścią Unii Europejskiej. Mieliśmy jeden z najniższych dochodów narodowych spośród obecnych członków. Dziś jesteśmy w Unii szóstą najsilniejszą gospodarką z niezwykłym tempem wzrostu - mówi prezes Polskiej Rady Biznesu Jacek Szwajcowski