3...2...1...

"Marcina P. poniosła brawura" Odtwórz: "Marcina P. poniosła brawura"
Źródło: TVN24 BiS

"Marcina P. poniosła brawura"

29.06 | Nic Polakom do zwrócenia nie mam, kompletnie nic - oświadczył w środę przed komisją śledczą były szef Amber Gold Marcin P. - Gdyby brawura poniosła go jeszcze bardziej to mógłby dodać, że przecież i tak każdy wiedział, że to jest "lipna firma" - mówi Robert Stanilewicz, cytując Romana Giertycha. Odniósł się w ten sposób do listy ostrzeżeń KNF. - Gdyby wszyscy wtedy wszyscy czytali to, co było tam napisane, to tej afery pewnie by nie było. Nie zmienia to jednak faktu, że ludzie, którzy są na państwowej pensji i mogli coś w tej sprawie zrobić, powinni postarać się bardziej - komentuje Stanilewicz. Mówi też o polskim górnictwie, który wychodzi na prostą oraz o wzroście dzieci zarejestrowanych przez rodziców mieszkających za granicą.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

Siedzą na piętach i biją się po udach. Właśnie pobili rekord

16.08 | Klaszczą w dłonie, biją się w piersi i po udach, strzelają z palców. W Indonezji młodzi mężczyźni z plemienia Gayo, ubrani w tradycyjne stroje, pobili rekord w liczbie tancerzy wykonujących indonezyjski taniec ludowy Saman. Taniec, który nazywany jest również "tańcem tysiąca rąk", w 2011 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Materiał programu "24 Godziny".

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.