3...2...1...

"Marcina P. poniosła brawura" Odtwórz: "Marcina P. poniosła brawura"
Źródło: TVN24 BiS

"Marcina P. poniosła brawura"

29.06 | Nic Polakom do zwrócenia nie mam, kompletnie nic - oświadczył w środę przed komisją śledczą były szef Amber Gold Marcin P. - Gdyby brawura poniosła go jeszcze bardziej to mógłby dodać, że przecież i tak każdy wiedział, że to jest "lipna firma" - mówi Robert Stanilewicz, cytując Romana Giertycha. Odniósł się w ten sposób do listy ostrzeżeń KNF. - Gdyby wszyscy wtedy wszyscy czytali to, co było tam napisane, to tej afery pewnie by nie było. Nie zmienia to jednak faktu, że ludzie, którzy są na państwowej pensji i mogli coś w tej sprawie zrobić, powinni postarać się bardziej - komentuje Stanilewicz. Mówi też o polskim górnictwie, który wychodzi na prostą oraz o wzroście dzieci zarejestrowanych przez rodziców mieszkających za granicą.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

List z Titanica sprzedany za rekordową sumę

23.10 | List jednego z pasażerów Titanica Alexandra Oskara Holversona został sprzedany na aukcji za 126 tysięcy funtów, czyli ponad pół miliona złotych. Pismo datowane jest na sobotę 13 kwietnia 1912 roku. Następnego dnia wieczorem doszło do zderzenia z górą ludową, a 15 kwietnia liniowiec zatonął. Holverson nie przeżył katastrofy, w której łącznie zginęło 1502 osób.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.