3...2...1...

Kobiety w Indiach przeciwko gwałtom Odtwórz: Kobiety w Indiach przeciwko gwałtom
Źródło: TVN24 BiS

Kobiety w Indiach przeciwko gwałtom

10.08 | W Indiach ruszyła wielka społeczna akcja kobiet przeciw gwałtom i przemocy. Stało się to po tym, gdy jeden z polityków, w reakcji na informację o napastowaniu młodej kobiety wracającej nocą do domu napisał, że o tej porze powinna siedzieć w domu. Indyjskie kobiety masowo w mediach społecznościowych zaczęły manifestować, że mają prawo robić co chcą i kiedy chcą, a nikt nie ma prawa naruszać ich godności. Pod hasztagiem #AINTNOCINDERELLA deklarują, że w przeciwieństwie do baśniowego Kopciuszka, nie muszą opuszczać balu przed północą i pokazują, jak się bawią. Materiał programu "24 Godziny".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: TVN24 BiS

List z Titanica sprzedany za rekordową sumę

23.10 | List jednego z pasażerów Titanica Alexandra Oskara Holversona został sprzedany na aukcji za 126 tysięcy funtów, czyli ponad pół miliona złotych. Pismo datowane jest na sobotę 13 kwietnia 1912 roku. Następnego dnia wieczorem doszło do zderzenia z górą ludową, a 15 kwietnia liniowiec zatonął. Holverson nie przeżył katastrofy, w której łącznie zginęło 1502 osób.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Giganci pokazali nowe modele smartfonów. Sprawdź, co oferują

10.09 | LG V30, Samsung Galaxy Note 8 oraz Xiaomi Mi A1 - to najnowsze modele smartfonów zaprezentowane na targach w Berlinie. Poniżej przedstawiamy garść informacji o nich

Centralny Port Komunikacyjny

Źródło: TVN24 BiS

Rozmowa z Mikołajem Wildem

28.09 | Rozmowa z Mikołajem Wildem, pełnomocnikiem rządu ds. CPK